Корпоративні мережі

 

На сьогоднішній день не можливо уявити собі жодне підприємство без комп’ютерної мережі чи доступу до інтернету. Так як швидкість приймання рішень чи отримання/надання певної інформації в теперішньому діловому світі є ключовий для успіху тієї справи якою ви займаєтеся.
Тому ми пропонуємо вам пакет послуг для успішності вашого підприємства:
-Для офісних потреб в інформації ми надаєм доступ до мережі інтернет за технологією FTTB.

Технологія характеризується тим від оптоволоконого вузла що до вашого офісу, чи будинку підводиться оптоволоконна лінія яка в свою чергу з’єднується з спеціальним оптоволоконним модемом який трансформує світловий сигнал в електричний.
Така технологія дозволить нам надати найбільш надійний зв’язок для вас так має певгі переваги:
-оптоволоконий кабель є діелектриком відповідно виключається можливості виходу з робочого стану обладнання під час блискавок
-Наші опто-волоконі вузли комплектуються елементами безперебійного живлення відповідно при пропадані електрики вузол буде далі працювати.
-Наші вузли комплектуються елементами клімат контролю що дозволяє забезпечувати нормальну температуру для експлуатації обладнання.


-Якщо ж вам потрібний не дорогий телефоний зв’язок. Ми надамо вам комплекс послуг з цифрової телефонії що дасть можливість вам дешево спілкуватися з вашими колегами.

Особливим абонентам - особливий та індивідуальний ціновий підхід.