Організація доступу до мережі інтернет кабельними каналами зв'язку

 

Основним видом діяльності нашого підприємства є надання доступу в мережу інтернет за технологіями (FTTB – Fiber to the Building, оптоволокно в кожний дім)

FTTH
Технологія характеризується тим від оптоволоконого вузла до вашої квартири, чи будинку підводиться оптоволоконна лінія яка в свою чергу з’єднується з спеціальним оптоволоконним модемом який трансформує світловий сигнал в електричний.
Така технологія дозволить нам надати найбільш надійний зв’язок для вас так як має певгі переваги:
-оптоволоконий кабель є діелектриком відповідно виключається можливості виходу з робочого стану обладнання під час блискавок
-Наші опто-волоконі вузли комплектуються елементами безперебійного живлення відповідно при пропадані електрики вузол буде далі працювати.
-Наші вузли комплектуються елементами клімат контролю що дозволяє забезпечувати нормальну температуру для експлуатації обладнання.

Інтернет по витій парі
Технологія характеризується тим що до вашого дому підводиться оптоволоконна лінія яка в свою чергу з’єднується з Ethernet комутатором а від нього уже і підключаються обладнання користувачів.
-Така технологія дозволить вам зекономити свої кошти так як ви не проплачуєте при підключенні за оптоволоконну лінію а тільки за мідну (встановлену від вашого комп’ютера до комутатора).

Через оптоволоконні лінії інформація передається не електричним сигналом а світловим що дозволяє такій технології передавати і приймати інформацію з набагато більшою швидкістю ніж при використані звичайної xdsl технології.