Місія_Сереніті

Відповісти
nexus
Site Admin
Повідомлень: 599
З нами з: П'ят грудня 10, 2021 9:24 pm
Звідки: Буковина
Контактна інформація:

Місія_Сереніті

Повідомлення nexus » Вів грудня 26, 2023 4:10 pm

http://24420.if-ix.org/Місія_Сереніті

Капітан «Сереніті» Мел, використовуючи здібності Рівер, здійснює пограбування каси однієї з гірничодобувних компаній на віддаленій планеті. Пограбування вдається, але на селище раптово нападають Пожирачі — безжальні космічні варвари-людожери. Мелу вдається врятувати всіх членів команди, але Саймон не у захваті від того, що життя Рівер було в небезпеці, і хоче разом з сестрою залишити корабель.

Мел хоче висадити Саймона та Рівер на найближчій планеті, проте стає свідком того, як у барі космопорту дівчина раптом входить в транс і немов перетворюється на бойову машину. Вона майстерно розправляється з десятком кремезних чоловіків, і лише Саймону, який вимовляє кодове слово, вдається її «вимкнути». Мел забирає Саймона і дівчину назад на корабель і починає дошукуватися до істини.

Мало-помалу з'ясовується, що ключ до розгадки знаходиться на планеті Міранда, яка чомусь відсутня на всіх навігаційних картах. Гірше за те — планета розташована в тому самому районі, звідки з'являються Пожирачі. Екіпажу «Сереніті» вдається потрапити на планету, і вони виявляють там тіла мільйонів померлих. Із знайденого відеозапису вони дізнаються, що Альянсом на планеті проводилися експерименти по контролю над поведінкою. Один з препаратів повністю заглушив не тільки агресивність, але й волю до життя у більшості населення Міранди — люди померли просто від небажання щось робити. На 10 % населення препарат дав ефект, зворотний очікуваному, — він зняв всі етичні заборони, заглушив соціальні інстинкти і перетворив людей на кровожерних хижаків — Пожирачів.

З цієї миті завданням екіпажа «Сереніті» стає за всяку ціну вивести в ефір інформацію про катастрофічні експерименти Альянсу на Міранді. Але оперативник вже готовий перехопити їх корабель, і в його розпорядженні цілий флот Альянсу.

Команді «Сереніті» вдається зіштовхнути кораблі Альянсу з флотом Пожирачів і в кучмі, що почалася, аварійно посадити «Сереніті» на планету біля передавача — ціною життя пілота корабля Уоша. Поки члени команди стримують нападаючих Пожирачів, Мел передає всьому космосу запис про злочин Альянсу на Міранді.

Команді «Сереніті» вдається відбитися від Пожирачів, але їх тут же бере в кільце спецназ Альянсу. Проте оперативник командує відбій — після того, як він побачив запис з Міранди, він втратив віру в чистоту мотивів Альянсу і власну правоту.

Екіпаж «Сереніті» ховає загиблих друзів і займається відновленням свого корабля.

2005
пп іф-ікс
телефон технічної підтримки 0503744235

Відповісти